צרו איתנו קשר054-6617866
מסלול טיולי בצפון
מסלול טיולי בצפון
מציג 17 עד 26 מתוך 26 נושאים.
« 1 2
 הירדן ההררי
הירדן ההררי הירדן ההררי

מצד כורזים – פינת טבילה – מעבר ל"אי" במרכז הירדן  ומקומות של צל, גיחה לגשר הדודות ההרוס. הירדן ההררי מצד חד נס "שלווה  שוטפת במורד הזרם" נמצא מתחת לישוב חד נס - טבע במיטבו הצמחיה, הצבעוניות  והטבע גורמים ליצירה אחת שכולה הוד, אור וצבע. המים זורמים כל השנה,  אפשרות לטייל, לרחוץ המים הצוננים של הירדן, טיול לגשרים ההרוסים (גשר  הדודות, גשר הנשיא) וחצית האפיק הגועש במסלולים נוחים אשר ניתן להגיע עם  הרכב למרחק של כ 50 מטרים. הר האושר - ל"דומוס גלילאה", ובעברית "בית הגליל", המשמש ככנסייה, מקום

להכשרת פרחי כמורה וכמקור להעמקת הקשר בין היהדות לנצרות. אבן הפינה, באתר המודרני והיפהפה, הונחה בינואר 1999 ועם ביקורו של האפיפיור, בשנת 2000,  נחנך המקום אך החל לפעול רשמית ב-2003. דומוס גלילאה נמצאת על "הר האושר",  אחד המקומות החשובים לנצרות שבו נשא ישו את "דרשת ההר" המפורסמת, ומשקיף אל הכנרת ואל נקודות מרכזיות בחייו של ישו. במקום ניתן לקיים סיור מודרך בלבד, על ידי אחד מפרחי הכמורה שנשלחים כל שנה מכל רחבי העולם להשתלמות.  בין המקומות שתראו בסיור נמנים פינות שקטות של התבודדות ותפילה המוארות  באמצעות אור השמש - מה שיוצר תחושה אלוהית ומיוחדת, ספריה בה נמצא ספר  תהילים עצום מימדים וגנים ומדשאות ירוקות מטופחים להפליא: ממש מול ורד  הגליל. סיורים ללא תשלום. פתוח: שני-שבת, 12:30-09:00, 16:30-15:00.


 נחל מיצר
נחל מיצר נחל מיצר

אי שם בדרום רמת הגולן, בין נהר הירמוך לגמלא העתיקה, מסתתר לו נחל המתחתר בבזלת ובקרטון של דרום הרמה לעבר חמת גדר. נחל זה, שנחבא בין הכלים שלא בצדק, מציג למטייל בו את מלוא טוב הארץ ועוד קצת... מסלול נעים מאוד למפל יפיפייה, לא ארוך מדי וטומן בחובו שקט של בראשית יחד עם שכיות טבע ונוף נדירות.


 מנזר כורסי
מנזר כורסי מנזר כורסי

המנזר, שנחשף בטעות בעת סלילת כביש סביב הכנרת והפך לאתר שימור היסטורי, הוא המנזר הגדול בארץ. המקום קדוש לנוצרים בשל הנס שעל פי הברית  החדשה התרחש בו, עת סילק ישו שדים שהשתכנו בגופו של אדם והעבירם לגופם של  חזירים שרצו בטירוף למי הכינרת וטבעו בה. למרות נזקי השנים הניכרים במקום,  עבודות שחזור וחפירות שנעשו בו מאפשרות הצצה נדירה למקום קדוש. שיאו של  הביקור במנזר הוא ספסל "מכושף", שלפי השמועה מגשים את בקשותיהם של אלה  שיושבים עליו ומעניק חוויה מיסטית מיוחדת.


 פארק קצרין
פארק קצרין פארק קצרין

העיר התלמודית העתיקה - מביקור בפארק קצרין, עיר תלמודית עתיקה עם מוזיאון עתיקות הגולן, בית כנסת קדום, סרטים אור קוליים על התקופה, גת ענבים ובית בד מיוחד להפקת שמן זית ומוצריו, עם סיורים פעילויות, חנות ומסעדה צמחונית. הגעה: העיר התלמודית נמצאת בין אזור התעשייה ובין העיר החדשה בקצרין.


 בקעת בית צידה
בקעת בית צידה בקעת בית צידה

הבטיח`ה - הזאכי - כ 10 דקות נסיעה מחד נס - משתרע עולם שאין כמותו בארץ - על שטח של 20 קמ"ר יש מזיגה נפלאה של 5 לגונות קטנות, שלוש בינוניות ואחת ענקית - ארבע נחלים מגיעים למתחם - ירדן, משושים, דליות ושפמנון - כל הנחלים מגיעים למרחב הזה, מתפזרים לעשרות זרועות שהקנו למקום את השם -  בטיח`ה - המקום בו המים בוקעים - טבע סואן מחיות וצמחיה.


 שמורת הטבע נחל חרמון
שמורת הטבע נחל חרמון שמורת הטבע נחל חרמון

הבניאס - טיול למפל הבניאס, הגועש והמרשים בארץ, שנובע מתוך מעיין שיוצא ממרגלות החרמון, הופך לנחל החרמון שזורם לאורך 9 ק"מ ואז נפגש עם נחל דן ויחד הם מתמזגים לנהר הירדן. בשמורה יש מסלולי טיול רבים, שחלקם עוברים דרך אטרקציות כמו- טחנת קמח פעילה, אתרים מתקופת האימפריה הרומית ומערת בניאס שנמצאת סמוך למעיין. הגעה: שמורת נחל חרמון נמצאת על כביש 99 ויש לה שתי כניסות- אחת ליד מעיין בניאס ואחת ליד קיבוץ שניר במורד נחל ליד מפל בניאס.


 חמת גדר
חמת גדר חמת גדר

חוות תנינים טרופית הגדולה במזרח התיכון , במקום גם תצוגת זוחלי ענק, מיני ספארי, מופעי תוכים מאולפים, מעיינות טרמו-מינרליים, שפע שעשועים לילדים, מרכז ספא.


 שמורת טבע גמלא
שמורת טבע גמלא שמורת טבע גמלא

שבה תמצאו שילוב של נוף קסום עם מגוון של עופות דורסים, לרבות  אוכלוסיית הנשרים הגדולה בארץ ובית הכנסת העתיק הידוע בעולם. במקום יש  שולחנות פיקניק, נקודת תצפית לנוף ומצפור לצפייה בנשרים. הגעה: מכביש סובב  כנרת עולים בצומת מעלה גמלא עד צומת דליות (כביש 869), פונים צפונה, נוסעים כשני קילומטר ואז נוסעים על דרך עפר שמובילה לשמורה.


 שמורת טבע יער יהודיה
שמורת טבע יער יהודיה שמורת טבע יער יהודיה

שנפרשת על פני 66 אלף דונם במרכז הגולן ו 20% משטחה מכוסה ביער יהודיה שמרביתו עצי אלון תבור. בסיסה של שמורת הטבע הוא בבקעת בית ציידא והיא בנויה בצורת כף יד פרושה ובין "אצבעותיה" זורמים חמישה נחלים שאפשר לטייל לאורכם- יהודיה, זוויתן, משושים, גמלא ודליות. הנחלים יוצרים מעין קניון של אבני בזלת ומסתימים במפלים גדולים שנשפכים לתוך לגונות טבעיות שתענוג לרחוץ בהן. שמורת הטבע גם מציעה הצצה לתוך עולמם של מגוון רחב של יונקים, ציפורי שיר ועופות דורסים. מי שאוהב ספורט אתגרי יוכל גם לעשות גלישת צוקים מקצועית באזור. הגעה: שבעה ק"מ מזרחית לצומת יהודיה על כביש מספר 78 (יהודיה - חושניה) לכיוון קצרין. כ-5.5 ק"מ מדרום לקצרין.


 בנחל אל על
בנחל אל על בנחל אל על  המרוחק כחצי שעת נסיעה מן הצימר (תחילת המסלול – תלוי מאיזה כיוון מתחילים הוא בישוב אבני איתן המרוחק כ30 קילומרים מחד נס) ומציע טיולים ברמות קושי שונות. נחל אל על הינו הנחל האיתן הדרומי ביותר ברמת הגולן. טיול בנחל כולל (תלוי ברמת הקושי הנבחרת) ביקור בשני מפלים מהיפים בארצנו: המפל השחור והמפל הלבן ובבריכות שונות הפזורות לאורך המסלול ומאפשרות שחייה נעימה במימיו הקרירים של הנחל. המסלול כולל גם נקודות תצפית גבוהות, המאפשרות התרשמות מנופם הנפלא של רמת הגולן נחליו ועוד. במהלך הטיול יחשפו המבקרים לטבע בשיאו, עשרות סוגים של צמחים ירוקים ובעלי חיים. בעלי המזל שביניכם, ובייחוד אלה שיגיעו למקום בשעות הערב, אולי יזכו למפגש חד פעמי עם צבוע מזדמן, שועל חמקמק ושפני סלע ביישנים. טרם  היציאה אל היעד, מומלץ להצטייד במפות ובמים ולבדוק את תנאי מזג האוויר הצפויים. כמוכן, על מנת שמוכל כולנו להמשיך וליהנות מן המקומות הקסומים שבארצנו, רצוי שלא להשאיר לכלוך במקום ולא לפגוע בבעלי החיים והצמחים המיוחדים שבו.

הכנרת, שהיא בעת ובעונה אחת מקום קדוש, מקום המספק מים לתושבי ישראל, יעד תיירותי מבוקש ועוד הרבה, ממוקמת במרחק של כשלושה ק"מ מצימר חן בחד נס. כל  שעליכם לעשות על מנת להגיע אליה הוא לנסוע אל שער הישוב, לרדת בכביש המתפתל ולהתחיל ליהנות. בשל גודלה, מכילה הכינרת עשרות אטרקציות המתאימות לכל זמן ולכל גיל: זוגות אוהבים ימצאו את הכינרת כמקום יפה ורגוע, בו ניתן לשבת על החוף ולהביט ביופיו של המקום. בעונת הקיץ, ניתן ואף מומלץ להגיע לכינרת  בשעות הלילה (לא לשכוח תאורה) לשם שחייה לילית או סתם קומזיץ רומנטי שישמש  תפאורה לערב מהנה. משפחות ימצאו את הכינרת כמקום מושלם לילדים: מלבד שעות  הצהריים בהן מנשבת בכינרת רוח עזה, אז הופכת הכינרת למקום מסוכן לרחצה,  יוכלו הילדים להתרחץ באגם השקט ולהשתעשע עם מזרון שחייה או אבוב קטן.

חוף דוגית ופארק המים לונה גל - על שפת הכנרת ומציע אינסוף מגלשות ואטרקציות  ימיות. בחוף תוכלו גם לעשות ספורט אתגרי – לגלוש, לטפס על חבלים, לשוט  בסירות קומנדו, לעשות רפטינג, לרכב על סוסים, על אופני הרים וברכבי שטח.

  
האתר עוצב ע"י אורנה חן עיצובים
 |  על האירוח |  סוויטת שירה  |  סוויטת תמר  |  סוויטת בוטיק  |  הבריכה  |  צימרים נגישים לנכים  |  הזמן און ליין  |  טיפולי ספא  |  סדנאות בגולן  |  היכן אוכלים  |  אטרקציות בצפון  |  מסלול טיולי בצפון  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
 |  קישורים  |  מאמרים  |  צימרים ברמת הגולן  | 
צימרים בחד נס-צימר חן נופש בחד נס- www.zimmerhen.co.il © כל הזכויות שמורות
צימרים עם בריכה בחד נס כתובת: בית מס' 252 חד נס, רמת הגולן טלפון: 077-8833481 נייד אורנה: 054-6617866
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל